Про компанію

Понад 80-річна традиція виробництва пакувальної плівки у Словаччині та Фінляндії створила основи, на яких побудовано нашу компанію. Ми є спільним підприємством компаній Ab Rani Plast Oy (Фінляндія) та Chemosvit  a.s. (Словаччина) з виробничими майданчиками у Словаччині, Фінляндії та Україні.
 
Успішно працюючи впродовж 20 років на світовому ринку виробників та постачальників плівок BOPP під торговою маркою «Теріхем», у 2017 році ми створили ТОВ “Татрафан” – підприємство з виробництва гнучкої упаковки.
Виробничі потужності забезпечили якісним обладнанням, також створили власну графічну студію для адаптації дизайнів та виготовлення цифрових полімерних форм для друку.

В наступні роки “Татрафан” продовжив власний розвиток та залучив чималі інвестиції, які було використано для модернізації виробничих процесів. У підсумку було придбано нову флексографічну машину, сучасний ламінатор, а також різальну машину та пакеторобне обладнання.

Станом на сьогодні наше підприємство здатне виготовляти до 5000 тонн готової продукції на рік, а наша команда налічує 140 працівників.
CEO ТОВ «Татрафан» Рудольф Крайняк

Акціонери

Chemosvit a.s.

Група Chemosvit складається з групи компаній, що займаються виробництвом, конвертацією та реалізацією гнучких плівок, призначених для упаковки, а також для електротехнічної промисловості, виробництва та продажу пласт­мас, вторинної пластмаси, поліпропіленової пряжі, машин та пакувальних машин. Крім того,бізнес включає: технічне обслуговування, виробництво та розподіл електроенергії, експедирування, транспортне та готельне обслуговування. Виробничі майданчики розташовані у Словаччині,Україні та Фінляндії

Ab Rani Plast Oy

Ab Rani Plast Oy є одним із провідних постача­льників пластикових плівок у скандинавських країнах та одним із 20 найбільших виробників Європи. Ринкові сегменти:промисловість, конвертація, сільське господарство. Центральний офіс компанії розташований в селі Теєріярві в Фінляндії.Заснована в 1955 році. До групи “Рані Пласт” входять десять заводів в п’яти країнах: Фінляндії, Швеції, Украї­ни та Словаччини з потужністю 120 тисяч тонн та трудовим колективом – 1000 працівників. Товарообіг групи становить 250 мільйонів Євро. Експорт здійснюється в понад 50 країн. На сьогодні, Ab Rani Plast Oy – найбільший виробник пакувальних плівок у Фінляндії, лідер на світо­вому ринку ізоляційних плівок, один із провід­них світових виробників сільськогосподарсь­ких плівок

Структура акціонерів

«ТАТРАФАН» — спільне підприємство двох провідних компаній гнучкої упаковки та промислової плівки: Chemosvit  a.s. і Ab Rani Plast Oy

НАША ЗВІТНІСТЬ

Звіт про управління ТОВ “Татрафан” 2023 рік
ВІДКРИТИ

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ за рік, що закінчився 31 грудня 2023 року зі Звітом незалежного аудитора
ВІДКРИТИ

 

Звіт про управління ТОВ “Татрафан” 2022 рік
ВІДКРИТИ

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ за рік, що закінчився 31 грудня 2022 року зі Звітом незалежного аудитора
ВІДКРИТИ

 

Звіт про управління ТОВ “Татрафан” 2021 рік
ВІДКРИТИ

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ за рік, що закінчився 31 грудня 2021 року зі Звітом незалежного аудитора
ВІДКРИТИ

Звіт про управління ТОВ “Татрафан” 2020 рік
ВІДКРИТИ

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ за рік, що закінчився 31 грудня 2020 року зі Звітом незалежного аудитора
ВІДКРИТИ

Звіт про управління ТОВ “Татрафан” 2019 рік
ВІДКРИТИ

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ за рік, що закінчився 31 грудня 2019 року зі Звітом незалежного аудитора
ВІДКРИТИ

 

Гарантія якості

ТОВ “Татрафан” розглядає якість як ключовий фактор для підтримки довгострокових відносин із клієнтами, тому все виробництво підлягає відповідним випробуванням та перевіркам. Лабораторія ТОВ “Татрафан” проводить досліди під час виробництва, контролюючи основні технічні параметри, таким чином виключаючи усі фактори ризику, які можуть вплинути на виробничий процес та на безпеку продукту. Суворі критерії контролю якості, застосовуються також до вибору сировини. Компанію перевіряють державні установи, замовники, партнери та незалежні організації. Нашим підприємством запроваджено ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та FSSC 22000. Ці системи управління – стратегічний інструмент, який дає можливість скоротити витрати, уникнути помилок і збільшити продуктивність, мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище. Це гарантія того, що продукт є безпечним. Також якість нашої продукції підтверджено сертифікатом від центру “Халяль”. 

Контакти

Залиште свій запит і ми зв'яжемось з Вами! Або ж завітайте до нас в гості

Наша адреса

Рівненська вулиця, 76а, Луцьк, Волинська область, 43000

Наш Email

saleflex@tatrafan.uaКерівник відділу продажівlilia.pinchuk@tatrafan.uaМенеджер з продажуvadym.moroziuk@tatrafan.ua

Наш Телефон

+380332785999Відділ постачанняserhiy.kozak@tatrafan.ua
+380332788179Відділ постачанняhr@tatrafan.ua
+380332788187
+380503723031