Понад 80-річна традиція виробництва пакувальної плівки у Словаччині та Фінляндії створила основи, на яких побудовано нашу компанію. Ми є спільним підприємством компаній Ab Rani Plast Oy (Фінляндія) та Chemosvit  a.s. (Словаччина) з виробничими майданчиками у Словаччині, Фінляндії та Україні.

 

Успішно працюючи впродовж 20 років на світовому ринку виробників та постачальників плівок BOPP під торговою маркою «Теріхем», у 2017 році ми створили ТОВ “Татрафан” – підприємство з виробництва гнучкої упаковки.

Виробничі потужності забезпечили якісним обладнанням, також створили власну графічну студію для адаптації дизайнів та виготовлення цифрових полімерних форм для друку.
В наступні роки “Татрафан” продовжив власний розвиток та залучив чималі інвестиції, які було використано для модернізації виробничих процесів. У підсумку було придбано нову флексографічну машину, сучасний ламінатор, а також різальну машину та пакеторобне обладнання.

Станом на сьогодні наше підприємство здатне виготовляти до 5000 тонн готової продукції на рік, а наша команда налічує 140 працівників.

Акціонери

Chemosvit a.s.

Група Chemosvit складається з групи компаній, що займаються виробництвом, конвертацією та реалізацією гнучких плівок, призначених для упаковки, а також для електротехнічної промисловості, виробництва та продажу пласт­мас, вторинної пластмаси, поліпропіленової пряжі, машин та пакувальних машин. Крім того,бізнес включає: технічне обслуговування, виробництво та розподіл електроенергії, експедирування, транспортне та готельне обслуговування. Виробничі майданчики розташовані у Словаччині,Україні та Фінляндії

Ab Rani Plast Oy

Ab Rani Plast Oy є одним із провідних постача­льників пластикових плівок у скандинавських країнах та одним із 20 найбільших виробників Європи. Ринкові сегменти:промисловість, конвертація, сільське господарство. Центральний офіс компанії розташований в селі Теєріярві в Фінляндії.Заснована в 1955 році. До групи “Рані Пласт” входять десять заводів в п’яти країнах: Фінляндії, Швеції, Украї­ни та Словаччини з потужністю 120 тисяч тонн та трудовим колективом – 1000 працівників. Товарообіг групи становить 250 мільйонів Євро. Експорт здійснюється в понад 50 країн. На сьогодні, Ab Rani Plast Oy – найбільший виробник пакувальних плівок у Фінляндії, лідер на світо­вому ринку ізоляційних плівок, один із провід­них світових виробників сільськогосподарсь­ких плівок

Структура акціонерів

«ТАТРАФАН» — спільне підприємство двох провідних компаній гнучкої упаковки та промислової плівки: Chemosvit  a.s. і Ab Rani Plast Oy